Kariéra v kostce

* Únor 2002 – opět na lyžích a to sice na kurzu, který pořádá Centrum Paraple

* Leden 2003 – jsem si pořídil 1. monoski od českého výrobce (okopírovaná rakouská monoski Praschberger) a na ni se pod vedením svého trenéra z dětství, pana Lubomíra Křepelky, učím lyžovat opět od začátku.

* Únor 2003 – první závody a to Mistrovství ČR a poprvé v cíli ovšem výsledek tomu odpovídá.

* Únor 2004 – druhé závody, opět Mistrovství ČR a opět na zkušené.

* Prosinec 2004 – první mezinárodní závody - Evropský pohár v rakouském Abtenau a tam jsem se rozhodl věnovat se závodnímu lyžování naplno.

* Únor 2005 – druhé mezinárodní závody – Evropský pohár v italském Arta Terme.

* Březen 2005 – stávám se členem SKV Praha a začínám se systematickou přípravou úpod vedením trenéra Tomáše Lisého.

* Prosinec 2005 – pravidelně se začínám účastnit závodů Evropského poháru a stále sbírám zkušenosti na těchto závodech.

* Leden 2007 – stará monoski dosloužila a SKV Praha mi s přispěním nadace Divoké husy a z vítěžku florbalového turnaje, který za tímto účelem SKV pořádá pro firemní partnery, pořizuje můj první závodní stroj rakouského výrobce Aloise Praschbergra a to mě posouvá výkonnostně výrazně výše.

* Od ledna 2009 jsem členem širšího reprezentačního výběru ČR

* Únor 2009 – stal jsem se dvojnásobným mistrem ČR ve slalomu a superkombinaci.

* Na přelomu února a března 2009 se účastním částečně na vlastní náklady Mistrovství světa v Jižní Korei s cílem pokusit se o splnění nominačních kriterií ČPV na Zimní paralympijské hry ve Vancouveru. Podařilo se a 17. místem, byť jsem o jedno místo kritéria nesplnil, získávám divokou kartu. Je splněn můj životní sen a cesta do Vancouveru je volná.

* Od prosince 2009 jsem členem užšího reprezentačního výběru ČR pro Zimní paralympijské hry.

* Březen 2010 moje první závody Světového poháru a to hned v zámoří Aspen USA a na to navazující Zimní paralympijské hry ve Vancouveru pro mě velká životní zkušenost a spousta práce do budoucna přede mnou.

* Listopad 2010 – oficiální reklasifikace ze skupiny LW 10-2 do LW 10-1 a opět výkonnostní posun.

Stabilně reprezentuji ČR na závodech Evropského, Světového poháru a na Mistrovstvích světa.

* Prosinec 2010 – 1. velký úspěch, jako první vozíčkář z ČR se umisťuji na závodech Evropského poháru na stupních vítězů a porážím řadu medailistů ze Zimních paralympijských her.

* Únor 2011 – mistr ČR v obřím slalomu

* Únor 2013 – 12. a 16. místo na MS v La Molina v obřím a superobřím slalomu a splněná nominační kritéria na moje druhé Zimní paralympijské hry v Sochi.

* Březen 2013 – 2. místo na Mezinárodním mistrovství Rakouska v SG v silné konkurenci.

Mým současným cílem je, nadále a naplno se věnovat tomuto sportu a pravidelně se účastnit národních, evropských i světových soutěží. Rád bych i nadále udržel progresivní výkonnostní vzestup a zařadil se mezi širší světovou špičku.